32 kommentaari

  /   10:32, 9. okt 2018
Kui vene siis ei imesta. Kuna bulgaarias on ka uurimis korruptsioon.
T
Teadagi!  /   23:15, 9. okt 2018
Aga vot, aru ma ei saa, et mida on tegemist Venemaal Euroopa Liidu abirahadega? Mis ajast Venemaa Euroopa Liitu kuulub? Tegelikult on kogu see kant, alustades Serbiaga ja lõpetades Ukrainaga üks suur korruptsioonipesa kus kurikaelad on lausa riigi kaitse all, põhimõttel "manus manum lavat"
N
No ei tea Ukraina ikka ei ole selline, nagu islami maailmas on kus ülejäänud närigu muru ja see õige pean looduskaitse alla olema  /   00:58, 10. okt 2018
No ei tea ära sa nii päris ka räägi Ukrainast! Ukrainas on nii mõnigi poliitik korruptsiooni tõttu oma esihammastest ilma ja pokri pistetud.2017 aastal on 43 korruptante vangileivale ja selleaastaga 15 korruptanti.
L
lord  /   08:50, 9. okt 2018
bulgaaria kuuuurija katrin lust
T
tõenäoline versioon  /   19:43, 8. okt 2018
Selle töö taga paistavadki (vähemalt tõenäolise niiditõmbajana) Delyan Peevski nimelise parlamendisaadiku, endise eriteenistuse juhi ja meediamoguli "kõrvad". Paraku on Bulgaarias poliitika, meedia ja organiseeritud kuritegevus pea sama seotud kui Venemaal...
J
Jürarrak...  /   19:01, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
P
Pidi  /   19:58, 8. okt 2018
nali olema? Pole just see koht...
T
tulin  /   18:40, 8. okt 2018
hiljutitulin Bulgaariast, olles palju reisinud, võin enda kogemuse põhjal väita, et kõige ebameeldivam ja ohtlikum maa , kus eales käinud. Sunny Beach - Nessebari bussiliinil varastatakse professionaalse vargajõugu poolt paljaks vähemalt poolsada inimest päevas. Kohaliku juristi sõnul on tegemist lausa kohaliku maffiaga , kes töötab koos konduktoritega ja korrumpeerunud politsei ei tee selle ohjeldamiseks midagi. Käisin ka politseis , see täielik naljanumber. Sai jälgitud , kuidas poliseii jaoskonna ukse taga päeva jooksul inimesi aina vooris ja kõigil oli üks ja see sama probleem varastatud väga professionaalselt bussis. Lisaks muidugi muid probleeme ...Isegi India liiklus ei tundunud mulle nii ohtlik, kui meie transfeer seal Bulgaaria mägistel teedel. See kohalik jurist hoiatas mind, et olge väga ettevaatlik siin, see on ohtlik maa, ohtlikum kui Albaania, Rumeenia jt. kokku.Eks see on ilmselt põhjus, miks need enamus inimesi seal nii kibestunud ja vihased tunduvad.
T
To tulin  /   07:25, 9. okt 2018
Anna andeks, aga Sinu kommentaar on ilmne liialdus, ajendatuna kas nö linnalegendidest või isiklikust tõrkest. Seda oleks võinud uskuda ajal, mil reisimine/seiklemine oli vaid privilegeeritute pärusmaa. Tänasel päeval reisib/seikleb hulk inimesi omal käel Bulgaaria on üks odav ja ilus sihtkoht. Ja turvalisuse poolest täiesti okei, kui just mitte ise kuskile kriminaalsetesse urgastesse ronida.Aga seda ei tee ju ükski mõistlik inimene.
T
to to tulin  /   16:46, 9. okt 2018
Ilmselt pole te ise koha peal käinud, või ei oska te lugeda,_ bussiliin Sunny Beach - Nessebar asub kohe kõige aktiivsemas turismipiirkonna keskmes., seega kuhugi urkasse pole vaja ronida ...Bulgaaria ise ongi üks paras kriminaalne urgas. Seda esiteks . Teiseks ei tule mulle selline kommentaar enam üllatusena vähemalt 1000 lugeja kohta tuleb alati vähemalt üks juhmakas kommentaar...olen mõelnud, et mis on selliste motiiviks. Selle asemel , et olla tänulik, et keegi hoiatab teid sellise
tõsise mastaapse kuritegevuse eest, hakkab ta mingit kägu ajama. ...ega muud olla saa kui rumalus ja isiklik kasumlik huvi. Või siis mingi turismiifirma esindaja siin ...kuigi vähe usutav, sest näiteks Novatoursi esindagatega vesteldes ei eitanud nad probleemi, kuna ka nende klientide seas juba piisavalt kannatanuid ja olid ise ka väga mures. Kui teil vedas, siis olge tänulik, aga ärge unustage, et maailm ei keerle vaid teie ümber!
E
elektritsaabtasuta  /   18:34, 8. okt 2018
Inno T2hismaa kirjutas :" Kui sõltumatu on Eesti ajakirjandus? New York Timesi peatoimetaja Dean Baquet, kujutis Twitterist. CNN-ile andis huvitava intervjuu New York Timesi peatoimetaja Dean Baquet. Ta ütles muu hulgas, et ei kohtu ühegi poliitikuga off-the-record, et mitte kaotada sõltumatust. Ta tõi näite, et selliseid ettepanekuid on olnud palju, isegi Barack Obamalt, aga ta ei lasknud end mõjutada. Nüüd tuleme Eestisse ja küsime, kas peatoimetajad kohtuvad poliitikutega off-the-record (see tähendab kohtumist nö omavahel, ilma et seal räägitust kusagil kirjutatakse või isikut tsiteeritakse). Loomulikult! See on Eestis täiesti tavapärane ja ma ütleks, et lausa IGAPÄEVANE praktika, kus juhtivad toimetajad kohtuvad juhtivate poliitikute ja muude otsustajatega off-the-record. Kohtutakse kusagil nö tagatoas. Kus käib sussa-mussa. Ehk siis ei saa Eestis rääkida mingist ajakirjanduse sõltumatusest. Eestis on isegi kombeks, et peaminister ja president võtavad kamba peatoimetajaid kokku ja korraldavad neile off-the-record ürituse. Selline asi oleks USA-s, vaba ajakirjanduse sünnimaal täiesti mõeldamatu. Ehk siis Eesti kuulub, vähemalt ajakirjanduse koha pealt teise, idapoolsesse kultuuriruumi, kus selline ajakirjanduse mõjutamine ja töötlemine on igapäevane. Ja siis imestatakse, miks inimesed lehti ei loe. No aga mida sa loed, kui see on kõrgemalt poolt ette söödetud või ära ostetud pa sk, vabandust väljenduse eest. Eestis pole mitte ühtegi sõltumatu ajakirjandusväljaannet. Mitte ühtegi. Kui, võibolla, mõned ristsõnade väljaanded välja arvata. Mis tähendab, et Eestis pole vaba ajakirjandust, vähemalt selles tähenduses, mida näiteks USA-s selle all mõeldakse. Ja see on üks peamisi põhjuseid, miks Eesti pole 25 aastaga Soomele arengus järgi jõudnud. Miks Eesti on jätkuvalt Euroopa viimaste seas oma elatustasemelt, sörgib teistel sabas. Muide, Soome juhtivate lehtede toimetajad loevad regulaarselt New York Times'i. Ma tean, et Eestis loeb seda aeg-ajalt vaid Ekspressi toimetaja Priit Hõbemägi, aga paljud teised ei oskagi inglise keelt. Selline tase siis. Kui küsida, kuidas need tegelased peatoimetajaks said, siis - hea küsimus!!! :)))))
E
elektritsaabtasuta  /   18:19, 8. okt 2018
Kui ajakirjanikud hoiaksid kokku ja ise ei oleksid osalised kuritegelikus maailmas siis kuritegevust ei eksisteeriks.
M
Mari  /   18:18, 8. okt 2018
Kahju on ka väikesest tütrest. Ema ei tule kunagi enam, ei võta enam sülle... Loodetavasti on lapsel lohutuseks vähemalt isa olemas. Aga miks naine üksi parki läks? Puudus ohutunne? Kutsuti ta välja või oli see tõesti lihtsalt röövmõrv? Naine peab alati valvel olema, sest liigub ringi kiimas ela-jaid ja mõrtsukaid.
J
Jüri  /   19:25, 8. okt 2018
Küllap meelitati informatsiooniga.
  /   07:53, 9. okt 2018
Maisuuda... see oli nii ilus, mida sa kirjutasid. Nutsin teki märjaks.
E
Eino TAruk  /   17:46, 8. okt 2018
"Ka on Bulgaarias levinud naistevastane vägivald."
Antud juhul vägistati, aga muul juhul ei saa naistevastane vägivald olla raskendavaks asjaoluks, sest see rikuks soolise võrdõiguslikkuse printsiipi. Palgamõrvarile pole suurt vahet kas sihtmärk on nais või meessoost ja kui ta mõrvab naise pole tema tegu seksuaalse iseloomuga. Just an business...nagu nad ütlevad.
  /   18:13, 8. okt 2018
kui poleks seksuaalne ei vägistaks. Meesajakirjanikke ei vägistata, kuigi nemadki ju löögi all.
Arvatavasti läks mõni pooletoobine sellest pöördesse, et naisinime julgeb suud paotada otse ekraanil. Kui ikka vägistamine, siis näidatakse naisele sooline koht kätte. Et pliidi tagant esile ei tikuks.
V
võimalik ka Eestis  /   16:43, 8. okt 2018
Ka Eesti riigis on mõned inimesed teadmatult kadunud või kusagilt trepidest alla saadedud.
  /   15:45, 8. okt 2018
Nüüd ei saa isegi Putinit vist süüdistada.
15:45-le  /   15:48, 8. okt 2018
Saab küll, üks slaavi hing puha---ärakoristusmeetod iga hinnaga!
K
kribu  /   16:04, 8. okt 2018
Saab ikka,juttu oli ka vene oligarhidest ja kes see putin muu on.
S
saab ja veel kuidas  /   17:56, 8. okt 2018
Kes siis veel peale tema tapab
seal ,Bulgaarias, ju ainult Putin on. Kedagi teist pole
  /   21:13, 8. okt 2018
Võib üritada moslemeid
J
Johannes  /   15:39, 8. okt 2018
Artiklist käib läbi sõna oligarhid?Siis pole siin midagi imestada.
J
jutt  /   15:35, 8. okt 2018
ju sattus inimkaubandus jälgedele ja spets tegi spetsi mitte ei andnud infi
S
suunis?  /   14:59, 8. okt 2018
Niisiis- naised koju pliidi äärde!
E
Eks ilu pärast teda vägisi võeti  /   14:54, 8. okt 2018
Kahju
  /   20:38, 8. okt 2018
ja mehed aina vinguvad, et naised tahavad olla koledad ja mehelikud olla.
Inetu naine on ilusast õnnelikum.
S
soovitus ajakirjanikele  /   13:42, 8. okt 2018
Ei tasu nina toppida riigi tegemistesse , riigi vastu ei saa ole siis ajakirjanik või tavaline kodanik. Midfa vähem nuhid seda kauem elad.
E
ei usu  /   17:58, 8. okt 2018
et kauem
M
Mari  /   18:20, 8. okt 2018
Aga riik - see oled ka ju sina. Oled nõus, et vargad ja pätid varastavad sinu järelt? Et käib onupojapoliitika karistamatult?
  /   13:26, 8. okt 2018
Kahju, väga kahju kenast naisest.
  /   07:49, 9. okt 2018
Kindlasti oli tema poolehoidjaid ka meie teleekraanidele ees.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis