430 kommentaari

L
Laps  /   23:16, 9. okt 2018
Laps ei ole asi mid haiged võivad osta , Kus on nüüd need üliagarad lastekaitsjad kes lapsi normaalsetest peredest lastekoduse viivad, see ei ole enam normaalne riik mida juhib haige mõtteviis kõikelubav liberaalsus.
J
Ja nüüd  /   19:10, 9. okt 2018
Pakosta ka Kavanaug-ilt andeks paluma! Vaja ka enne kaagutada võõrastel teemadel, kui kodus kõik segamini pööratud oma homodega ja laste äri käima lükatud.
K
kuulake ise homondusest saate teises pooles  /   16:33, 9. okt 2018
www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-07102018/
N
Nagu tõelised titad koos selle Pakostaga  /   15:18, 9. okt 2018
Keegi ütleb, pista pea tulle! Kas Pakosta tormab täitma kohe? Asi millega sõna võtta, parem rääkigu oma lapsele, kuidas 2 last võõrastele onudele antakse ja ema ei saagi kunagi olema. Kui see tema lapsi nutma ei aja, siis eelnev jutt nutust on propaganda laste arvelt igatahes.
K
kaos  /   13:40, 9. okt 2018
naised kaitsevad, mehed materdavad,peresisesed konfliktid juba. Need homod on kuidagi meeldivad inimesed tundub mulle.Ütleks isegi, et Vähesed " munadega mehed" seisavad näoga pildis. Aga lapsendamisele ei.
L
läbisõela  /   12:58, 9. okt 2018
kuigi minu kommentaar üksikvanema võrdlusest kustutati, siis sooviksin tolle grupi liikmetele siiski midagi südamele panna. Ärge pidage end teistest paremaks, te ei ole seda. Pole ka teie asi õelutseda, kes ja kui palju lapsi saab. Teema puudutab nii homosid kui eksmehi.
N
NÄT  /   11:25, 9. okt 2018
Eesti keeles käskivas kõneviisis edastatud soovitust ei saa lugeda ähvarduseks, seda enam et
soovitus anti neile endile, mitte ei lubatud tulla pooma.
Lühidalt võib pildi kokku võtta järgmiselt: kari lambaid vaatab ja ootab käsku mille peale täna solvuda.
P
piiritu lollus  /   11:18, 9. okt 2018
jälle järate ettevisatud kondi kallal, samal ajal kui kitsekesed te selja taga rahus parimat nosivad.
A
Arvan  /   10:00, 9. okt 2018
Et varsti tekib selline olukord, et luuakse riik riigis. Ehk siis teatud osa ûhiskonnast grupeerub ja eraldab ennast muust ûhiskonnast. Umbes midagi sarnast nagu on amishid Ameerikas. Muud moodi on võimatu elada. Kindlasti on peale minu veel perekondi, kes ei taha homondust ja multikultit ja muid selliseid rikastavaid asju, vaid tahavad elada rahulikult, nii nagu meie vanemad aastakûmneid tagasi.
P
Pakosta   /   09:54, 9. okt 2018
Nn lapsed võiksid nuttes lugeda uudist sellest, kuidas kaks veel siia ilma sûndimata last jäävad kohe peale sûndi ilma oma emast ja peavad elama hakkama koos kahe mehega.
O
olen ja jään Peetriga  /   08:15, 9. okt 2018
ühele arvamusele .pereväärtusi saab ainult mees ja naine edasi viia ja anda .või üksik isa ja üksik ema lapsega või lastega .ÕL ise ka soosib selliseid artikleid kommima ,põhiline ,et lehele pappi tuleks .
T
TT  /   07:57, 9. okt 2018
Kuidas see pe.de.dus Eesti elu edasi peaks viima? Nöör on soovitus, kui ei kannata noraalsete inimestega koos elada!
I
Inimesed palun kuulake. Inimene ütles lihtsalt oma arvamuse ja küsis kas see on okey.  /   02:13, 9. okt 2018
E
Eesti kodanik  /   23:55, 8. okt 2018
kus on eestis politsei ja julgeoleku organisatsoonid? mis moodi on vöimalik et nii EKRE kui nede kummardajad saavad avalikult solvata päevat päeva oma kodanikke ja vähemuslasi, kuskilt maalt peaks minema normaalsuse piir ja see on juba ammu ületatud. seega ootan et avalikult laimavad inimesed ka vastutusele vöetakse, nagu seda tehakse soomes.
K
Kristiina  /   23:20, 8. okt 2018
Jah surrogaatemadus ei pea ma ka parimaks lahenduseks kuid see vihakülvamine on jälk. Ma lugesin seda lugu täismahus ja tegu mõistlike ja edukate noortega. Ma pooldan lapsendamist põhjaliku taustauuringuga. Parem ikka kui hooletuses kasvamine..
K
Kristiina  /   23:18, 8. okt 2018
Jah surrogaatsust ei pea ma ka parimaks lahenduseks kuid see vihakülvamine on jälk. Ma lugesin seda lugu täismahus ja tegu mõistlike ja edukate noortega. Ma pooldan lapsendamist põhjaliku taustauuringuga,et poleks hingel karistusi vägivalla eest vastutusea algusest jms. Parem ikka kui alkohooliku peres või lastekodus kasvamine..
N
Noore hinge   /   22:40, 8. okt 2018
protest ja appikarje kõige traditsioonilise vastu
S
see oli ju südamlik ja ehtsalt eestlaslik soov  /   22:37, 8. okt 2018
keegi teeb kõva häält, et EKRE omadele poogitakse külge foobiaid ja vihkamist
EI usu, et see kommentaar päevavalgust näeb ,aga toksin.
K
kaio  /   22:00, 8. okt 2018
Ernits on tubli.Tùtar...?
  /   21:48, 8. okt 2018
Varem olid ikka M+M sõbrad, mis siis nüüd juhtunud on!? Kuhu sõbrad kadusid?
A
ajakirjaniku fantaasia  /   21:22, 8. okt 2018
Mina ei lugenud küll sealt välja, et soovitaja Ernitsa poolehoidja oleks olnud. Soovitus oli igati asjalik.
K
kingpigistab  /   21:20, 8. okt 2018
poliitik õpetab poliitikut, assa, anname politseisse- selle asemel, et küsida: P. miks see teema üldse vajalik oli? Uskuge,ei erine need h...mod mitte kuidagi üksikemadest. Või väidate, et see on pereväärtus, kus üks tekitab ühepoolselt paberile tõestamata väljaminekud ja nõuab kohtus teiselt nende väljamaksmist!
P
pragma  /   21:13, 8. okt 2018
soovitada võib kõike..
see ikka inimese oma südametunnistuse asi, et kas ka soovitusi järgima hakkab..
P
Peeter  /   20:35, 8. okt 2018
Keegi sōltumatu ajakirjanik vōiks nii 16 aasta pärast kaksikutega intervjuu teha ..ega alles siis saab asi selgeks
E
eiseediebaõiglust  /   20:33, 8. okt 2018
Vaadake inimesed, Ernits võib kirjutada, et tema arvabki nii. Seega, kas ta on neutraalne asja suhtes? Ei ole ju. Vana mõtleb pea liiva alla pista ja teisi süüdistama hakata. Häbematu!
Aga kui mees läheb kohtusse, et elatismaks on ülejõu käiv, siis saadetakse pikalt. Eksnaine tapab oma pilguga ja kohtunik küsib suurte silmadega: "miks sa neid lapsi siis juurde tegid?" Nii et Ernits, palun öelge, miks teie selle teema üldse tegite. Andke enda politseile palun üles ja vastutage, nagu mees, nagu üks korralik põliseestlane!
P
peegel  /   20:18, 8. okt 2018
Üks provokaator teeb lambiteema, ja kui inimesed sellele reageerivad, on nagu pahasti. TASE! Käime kohut, raha ju ei haise. Ma ütlen nii selle kui ka eelmine nädal ilmunud teemade ja kohtuähvarduste kohta nii palju, et vastutus on tegelikult mõlemapoolne. Ka teemaalgataja peab vastutama ja mõtlema, mida ja kui palju tasub suust välja ajada. Inimeste reageerimine ja päris mitte kõigega leppimine on pigem normaalsus. Aga Eestis võib ainult avalikuelutegelane veel midagi arvata. Hambaid ei ole vaja ravida taguotsa kaudu, vaid see, kes leegi süütas, see ka kohtus vastutagu. Viie lapse ema lapsed peaksid küll teemaalgataja peale nutma puhkema ja niinimetatud pereväärtusi austav ema võiks lastega koos kohtu kaud küsida, miks onu üldse sellise teema algatas.
Teiseks, kui ma kirjutan mehest, kellel on kokku 5 last ja neist 4 last nutavad, kuna Tallinna kohus määras nemad vältimatuga elama ja ühe lapsega eksi igakuiselt nuumama, siis lõuatakse sari-sigijaks, siis ei ole pereväärtusi, siis peab lihtsalt vastupidama!
A
Anti  /   20:17, 8. okt 2018
Kodanik siiski soovitas Brüsselisse kolida. Poomine oli abstraktne vist.
R
Roosamanna  /   20:02, 8. okt 2018
Viimane aeg must valgeks rääkida.
Q
qq  /   19:46, 8. okt 2018
Kas pr Pakosta esitas vastulause, kui hr Ligi rääkis samal viisil?
Riigikogulase sõnum ajakirjanikule: nakatunud raibe, pane end põlema! 14. mai 2009 Õhtulehes.
N
nii tore  /   19:23, 8. okt 2018
Isa Juku ja ema Möku palun panna vastavasse multifilmi!
P
Piir  /   18:56, 8. okt 2018
Igal juhul on piir ületatud kui 𝓅ederastid saavad omale lapsi osta. See on juba kõvasti üle piiri.
H
Huiallukas  /   18:56, 8. okt 2018
Mina küll ei julge oma lastele öelda, et , kuidas, 2 meest järglasi võivad saada
J
Juut  /   18:52, 8. okt 2018
Meedia on ylbeks lainud
M
Mickina  /   18:44, 8. okt 2018
Olen tähele pannud, et alati võetakse konservatiivsemaid vaateid esindavatest kommentaaridest need kõige äärmuslikumad ning asjalikke, seisukohti viisakalt ja loogiliselt väljendanute kommentaare millegipärast ei avaldata ega tsiteerita. Samas (üli)liberaalseid seisukohti esindavate kommentaaride seas on samuti lahmivaid (mina lilleke pasameres) sõnavõtte, kuid nende seast valitakse pealkirjadesse ikka need viisakamad. Ei pea silmas ainult antud sõnavahetust ja konkreetses artiklis esinenud väljavõtteid vaid üldine trend on selline. Tekib küsimus miks ja kelle huvides? Lisaks ajakirjandus pidi ju erapooletu ja objektiivne olema....njah
A
autist  /   18:22, 8. okt 2018
Tegemist ei ole ähvarduse, vaid soovitusega. Äärmisel juhul on tegu kihutamisega su.itsiidile. Aga selline tegevus on kri.minaalne ainult siis, kui seda tehakse sui.tsiidikalduvusega inimese aadressil. Aga vaevalt, et kumbki neist kahest selline on.
Mis siin muud öelda on, et kui seda, et hoopis rahva vaimne tervis on va.sakäärm.uslaste poolt murdepunkti aetud. Vasakää.rmuslaste tegevus on igapäevane provokatsioon. Pole siis ime, et inimesed sääraseid "soovitusi" ei suuda vaka all hoida enam.
I
idealist  /   17:47, 8. okt 2018
Nojhh, tütreke sai ka pildile, kas aga see saamine talle edasises elus önne toob? Vast toob samasoo ja eluks ajaks?
P
Põhjus ja tagajärg  /   17:35, 8. okt 2018
Selle pärast meid eestlasi nii vähe ongi ja selle pärast meie riik nii väike ongi, et me ei oska enda eest võidelda ega seista. Allume võõrastele käskudele ja lapsed annavad omi vanemaid üles.
H
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu  /   17:31, 8. okt 2018
  /   17:27, 8. okt 2018
Hom oseksu alismi puhul ei ole tegemist kultuuriga aga on nakkusega mis levib vere kaudu. Ho moseksualistid kraabivad hammastega mitteho mode pee nise sisse viiruse ja siis varsti neil ilmuvad haiguse sümtomid: 1)Lil lad huuled. 2)Põselihased lahevad krampi ja hoiavad ees pidevalt irvitust(naeratust). 3)Huuled muutuvad paksuks,vedelaks,paistetuvad ja huulte lihased on halvatud. 4)Hääl muutub pardi taoliseks, eb ardlikuks. 5)Käed hakkavad zestikuleerima pe de moodi. 6)Taguotsa augu ümber tekib sügelus,punased punnid. 7)Lihaste toonus muutub viletsaks. Homo käepigistus on vedel,pehme,va stik. 8)Keha kattub vas tiku tundega, tekib selline muretu tunne ja ükskõiksus,et enam pole vahet millisesse auku topid oma riista. 9) Tekib naistevi ha. 10)Kaob maskuliinsus. 11) Unes näed homoseksuaalseid vahekordi ja saad sellest orgasmi. Kui viirusesse nakatunud isik hakkab ennast ravima siis paljud sümptomid kaovad varsti. Homoseksualismi haigust ravivad : 1)Võilille juurika tee. 2)Aluseline vesi.
  /   17:22, 8. okt 2018
Homoseksualismi puhul ei ole tegemist kultuuriga aga on viirusega mis levib vere kaudu. Homoseksualistid kraabivad hammastega mittehomode peenise sisse viiruse ja siis varsti neil ilmuvad haiguse sümtomid: 1)Lillad huuled. 2)Põselihased lahevad krampi ja hoiavad ees pidevalt irvitust(naeratust). 3)Huuled muutuvad paksuks,vedelaks,paistetuvad ja huulte lihased on halvatud. 4)Hääl muutub pardi taoliseks, eb ardlikuks. 5)Käed hakkavad zestikuleerima pe de moodi. 6)Taguotsa augu ümber tekib sügelus,punased punnid. 7)Lihaste toonus muutub viletsaks. Homo käepigistus on vedel,pehme,vastik. 8)Keha kattub vastiku tundega, tekib selline muretu tunne ja ükskõiksus,et enam pole vahet millisesse auku topid oma riista. 9) Tekib naisteviha. 10)Kaob maskuliinsus. 11) Unes näed homoseksuaalseid vahekordi ja saad sellest orgasmi. Kui viirusesse nakatunud isik hakkab ennast ravima siis paljud sümptomid kaovad varsti. Homoseksualismi haigust ravivad : 1)Võilille juurika tee. 2)Aluseline vesi.
H
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu  /   17:20, 8. okt 2018
ja see on ravitav aluselise vee abil.
E
enne öeldi,  /   18:09, 8. okt 2018
et hoopis MMS-i kaudu?
H
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu  /   17:07, 8. okt 2018
ja see on ravitav.
P
pidage nüüd hoogu!  /   17:05, 8. okt 2018
soovitamine ei saa ju olla ähvardamine? kas näiteks kui soovitan kellelegi, et mine tööle!, siis loetakse ähvarduseks ja sunnitakse talle palka maksma?
A
aga  /   19:19, 8. okt 2018
Kas tööle minemise soovituse kuuldavõtmine on samasuguse tagajärjega mis antud uudises oleva postituse soovitus? Mis haridustase muidu on, et selliseid võrdlusi tehakse?
M
Mis te sellest arvate? Jürgen Ligi on rahvale suur eeskuju!!!  /   17:04, 8. okt 2018
  /   18:00, 8. okt 2018
Ssee, pole üldse mainimist väärt, ssee oli nii ammuu!
R
reku  /   17:00, 8. okt 2018
No näete, millise piirini on inimesed viidud hom´otamisega, et kaotatakse enesevalitsemine. Rahvale on siiski abielu püha, ja selle mõnitajad langevad kindlasti põlu alla. Tervet mõistust soovin siiski nii Pakostale, kui ka Ernitsa tütrele.
A
ahah  /   17:24, 8. okt 2018
Omasooiharatest polnud enne kellelgi sooja ega külma. Teati, et on olemas ja suva. Alles puutini psüholoogiline sõda Euroopa vastu tõmbas teema lipuvardasse-hea lihtsameelsetel ajusi pesta, et nendega pärast manipuleerida.
  /   18:02, 8. okt 2018
Putin ei rahasta omoparaade ja kogu seda jampsi, see on puhtalt sionistide agent Sossu töö.
S
Sentinel  /   18:21, 8. okt 2018
Kass see jättis pojad maha, süüdi Putin, vana paha. Ja taas uuele ringile.
K
kremli kommionud  /   19:15, 8. okt 2018
Aga see-eest rahastab putin Euroopa paremäärmuslasi ja vihaõhutajaid.
S
Sentinel  /   19:31, 8. okt 2018
Ja vasakpoolsele seltskonnale toovad raha Jõuluvana ja Lihavõttejänku.
S
sa kreml  /   04:44, 9. okt 2018
oled vähe l.o.l.l.a.k.a.s! Mis puutub putin Ernitsasse ja tema türesse?
N
Nüüd  /   09:28, 9. okt 2018
teavad kõik, mis raha eest sa netti maksad ja arvuti ostsid
J
Jep  /   16:59, 8. okt 2018
Tegelikult on see uskumatu, milliae viha ja vihkamise on ekreiidid Eestisse toonud.
J
Jep  /   16:58, 8. okt 2018
Täiesti normaalne kommentaar ekreiitide arvates. Tegelikult on see uskumatu,
D
Dedovzina  /   16:58, 8. okt 2018
Tüüpiline ,et vähemus rõhub enamust.Demokraatial on nii kombeks...
E
EKRE-t toetab alla 20 rahvast  /   17:15, 8. okt 2018
Miks küll EKRE rõhub enamust?
T
täpselt  /   17:22, 8. okt 2018
ekre pooldajaid on umbes 20 %, järelikult vähemus karjub siin iga päev.
O
Oleneb teemast  /   17:38, 8. okt 2018
homopropa ja multikulti vastu on ca 70% rahvast, selles nad küll vähemust ei esinda.
T
to eestlane  /   21:16, 8. okt 2018
ja väga kahju, sest needsamad kesk ja irl ongi need, kes homovärki lubavad ja multikultit pooldavad. kui kõik sellised valiks ekre, tuleks mingigi muutus.
.
.  /   16:58, 8. okt 2018
mis puutub pakostasse siis see naisterahvas võiks seda kaaluda aga tütar on veel noor ja kergesti ümberkasvatatav.
K
kas  /   17:23, 8. okt 2018
koonduslaagris kavatseda ümber kasvatada?
J
Just!  /   09:34, 9. okt 2018
Sa oled ikka väga taibukas. On sul juba kohver pakitud?
M
mis noor?  /   17:34, 8. okt 2018
30 vähemalt kui mitte 40.
  /   16:53, 8. okt 2018
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu.
T
tütreke-lumehelbeke  /   16:47, 8. okt 2018
ongi suuure vihkamisega salliv, et nii meedias vihast kõneleb.
𝑷ederastia  /   16:26, 8. okt 2018
Eesti NSV Kriminaalkoodeksi § 118 oli kaudne tõlge Vene NFSV kriminaalkoodeksist, kus see oli tähistatud venekeelse sõnaga "мужеложство" (VNFSV KrK §121); karistusena oli vastavates paragrahvides ette nähtud 2 kuni 10 aasta pikkune vabadusekaotus. Eesti NSV viljeldud kriminaalõigus käsitas p.ederastia terminit samuti ainult anaalseksi ehk suguühet päraku kaudu, mitte meestevahelise sugulise vahekorra üldises tähenduses.[3]
Eestis oli p.ederastia kuritegu kuni maini 1992.
E
Eino Taruk  /   16:39, 8. okt 2018
Mida praktikas küll sisuliselt ei rakendatud.
R
rakendati  /   16:48, 8. okt 2018
Rakendati ikka. Sellega ei liialdatud. Kui p.ederast esile ei tükkinud või kedagi ei seganud, siis teda ei puudutud. Kui aga hakkas lapsi tülitama või jäi kellelegi mujal ette, siis sai ka selle eest. Kui mõni p.ederast oleks proovinud last osta, siis oleks istunud elu lõpuni, ma arvan.
P
P.EDERASTIA SEADUSTES  /   17:02, 8. okt 2018
Eesti Vabariik võttis üle tsaariaegse nuhtlusseadustiku, mille §995 käsitles “p.ederastiat" ehk kõlblusvastast ühendust omavahelisel kokkuleppel, kusjuures nägi ette nii aktiivse kui ka passiivse poole vastutuse. 1929. aastal vastu võetud ja 1935 kehtima hakanud kriminaalseadustik (§479) ei karistanud enam kahe täiskasvanu vaba tahet, kuid nägi ette karistused homoseksuaalsete seksuaalaktide eest “1) neljateistkümne kuni kuueteistkümne aastase alaealise kallal [-]; 2) isiku kallal, kes teadvalt ei võinud aru saada ta kallal tehtava teo iseloomust ja tähendusest [–]; 3) isiku kallal, kellel ei olnud võimalust hakata vastu süüdlasele ja kes ei olnud nõus p.ederastliku teoga." Eesti NSVs kehtinud kriminaalkoodeks oli sisuliselt naasmine tsaariaegse nuhtlusseadustiku juurde, mis kriminaliseeris igasuguse pe.derastia (§118): “(1) P.ederastia eest - karistatakse vabadusekaotusega kuni kahe aastani," Seaduse täpne sisu selgub kommentaarist: "Kommenteeritava paragrahvi lõike üks järgi kvalifitseeritakse p.ederastia mõlema poole nõusolekul eeldusel, et passiivne pool on täisealine. Seejuures kuuluvad vastutusele mõlemad osavõtjad pe.derastiast." Iseenesestmõistetavalt oli kuritegu ka vägivaldne ja alaealise vastu suunatud p.ederastia. Aastatel 1960-1989 toimus Eesti NSVs §118 alusel kokku umbes 150 kohtuprotsessi.
E
Eino Taruk  /   17:13, 8. okt 2018
Nagu ma ütlesin, sisuliselt ei rakendatud. Pedofiilidest ma ei räägi. Homod ei paraaditsenud tänaval jmt. aga oma kogunemiskohad ja saunad neil olid. See oli loomulikult teada õiguskaitseorganitele või KGB'le.
S
sama ju  /   17:36, 8. okt 2018
P.ederast on ka pedofiil. Võib olla kõik p.edofilid pole p.ederastid.
E
elektritsaabtasuta  /   16:56, 8. okt 2018
Samasugused seadused olid peaaegu igas riigis,nii euroopas kui ka mujal ja vangi pandi.
N
Nüüd  /   17:54, 8. okt 2018
on kapitalism ja kõik on lubatud.
Ü
Üleskutse  /   16:11, 8. okt 2018
Teeme Pakosta nutmapuhkenud lapsele korjanduse!
  /   18:11, 8. okt 2018
Aga paljun, korja talle siis raha, et veel rohkem nutaks.
K
key  /   16:09, 8. okt 2018
Miks te kõik ohite selle teema ümber (samasooliste abielu). Las nad elavad nagu soovivad, teie aga elage nii nagu ise tahate. Ei ole vaja toppida nina igale poole!
P
P.eded topivad end igale poole  /   16:27, 8. okt 2018
Nemad topivad end igale poole. Juba nädal aega lehe esikaanel.
T
to-key  /   16:34, 8. okt 2018
Lapsi ei tehta tagumise augu kaudu.
  /   16:09, 8. okt 2018
Eks sel lapsel tekkis kahtlus, et ta ise ka tehnoloogilise "tootmise" produkt on, ja küll on kahju, kui teadmine tuleb "aia taha läinud vasikaks" olemise kohta.
V
Väga  /   16:06, 8. okt 2018
õige soovitus.
E
Ess tea ,  /   16:00, 8. okt 2018
kas nüüd peaks kogu EKRE oma 'poolehoidja' pärast karistatud saama või - aga võib olla oli hoopis Reformi poolehoidja ?
H
hetero  /   16:12, 8. okt 2018
Homoks olemine tuleks seadusega karistada.Meie elame normaalses ühiskonnas,kus pere mudeliks on ema ja isa.
A
A  /   15:53, 8. okt 2018
Küll teie, kirjatsurad , hakkate veel teist laulu laulma ,kui Napolen Pariisile läheneb !
K
Kus on piir?  /   15:41, 8. okt 2018
Kaua võib ÕL seda pedepaari reklaamida???
  /   16:17, 8. okt 2018
Reklaamitakse ikkagi läbinisti ebaseaaduslikku tegevust.
E
Eile  /   16:29, 8. okt 2018
küsisin sama küsimuse,kuid kommentaar suunati kestvale modereerimisela ja see käib siiani!Kui mõni asjalik artikkel seisab üleval mõnikord pool päeva,siis Anu Saagimi tegemised ja need kaks homo ilutsevad lehes juba vähemalt nädala.Kas see ongi normaalsus?
O
ohjah  /   15:35, 8. okt 2018
Ernits pole õige isa, kui ta selliste ülespoomiskommentaaride peale oma tütart ei hakka kaitsma. Mõned inimesed on lihtsalt omadega täitsa sassis ega taju enam piire.
O
Ohjaa,   /   15:55, 8. okt 2018
ikka kõik pedagoogilised võtted tuleb ära kasutada ,et Peetrist Jaani teha !
A
Andres  /   17:05, 8. okt 2018
,et Peetrist Jaani teha ....Võin mürki võtta et Peetrist ei saa Jaani. Olen kindel, et Peeter EI TEE Jaani.
  /   16:19, 8. okt 2018
Täiskasvanud tütar vastutab ise oma otsuste tagajärgede eest, isa kasvatamise aeg on ammu möödas.
E
Eino Taruk  /   17:36, 8. okt 2018
Tütar arvab, et isa kasvatamise aeg on just nüüd kätte jõudnud ;)
  /   18:15, 8. okt 2018
Eks proovigu siis vana karu tantsima panna, ilmselgelt jääb ta ise selles kisklemises kaotajaks.
T
Tütrele  /   21:35, 8. okt 2018
Tütar võiks eestlaste väljasuretamise lõpetada.
H
homopere lahutab  /   15:32, 8. okt 2018
siis kellele jäävad lapsed??
E
emale ikka  /   15:58, 8. okt 2018
Isad panevad seitsme tuule poole minema.
  /   16:20, 8. okt 2018
Jagatakse vanemate vahel poleks, kui üldse on enam, mida jagada.
N
nagu ikka  /   22:57, 9. okt 2018
vanaemadele.
J
jutt jääajast  /   15:32, 8. okt 2018
kaks opossumit ja mammut, kes arvas, et ta on opossum. multikas aga väga õpetlik kui lapsest saati muud ei näe kui li,ll,at peret
E
Eksid  /   19:22, 8. okt 2018
Esimesed väiksed meeldimised on juba lasteaias, armastus ei ole toidueelistus mida mõjutada saaks. Selle loogika järgi ei peaks maailmas geisid olema, sest ometigi on nad ju teiste heteropaaride juures üles kasvanud. Kuida seda seletad.
  /   15:32, 8. okt 2018
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu
J
Jaak käis  /   15:55, 8. okt 2018
homobaaris, kas sai nakkuse?
H
Homo   /   16:01, 8. okt 2018
käis sinust tänaval mööda -kas said nakkuse ?
J
ja nakatas  /   18:16, 8. okt 2018
pärast teised ekrelased ka ära.
  /   15:31, 8. okt 2018
Miks homode huuled on lillad ? Homodeks nakatutakse homoviirusest...Ta ise pani endale suhu teise mehe peenise ja nuttis... Homoviirusesse nakatunud mees pani oma suhu teise mehe peenise ja nuttis...Ta oli ahastuses,aina ohkas...keegi ei sundinud teda selleks...Miks ta seda tegi ? Ta ei imenud aga kraapis hammastega teise mehe peenist...Ta ei nautinud seda akti ja ei pakkunud naudingut,ei otsinud naudingut. Oli õnnetu. Jube pilt,eks ju,nuttev mees peenise otsas ja ohkab,ta ise sundis ennast selleks koleduseks. Homoseksualismi puhul ei ole tegemist kultuuriga aga on viirusega mis levib vere kaudu. Homoseksualistid kraabivad hammastega mittehomode peenise sisse viiruse ja siis varsti neil ilmuvad haiguse sümtomid: 1)Lill ad huuled. 2)Põselihased lahevad krampi ja hoiavad ees pidevalt irvitust(naeratust). 3)Huuled muutuvad paksuks,vedelaks,paistetuvad ja huulte lihased on halvatud. 4)Hääl muutub pardi taoliseks, eba rdlikuks. 5)Käed hakkavad zestikuleerima pe de moodi. 6)Taguotsa augu ümber tekib sügelus,punased punnid. 7)Lihaste toonus muutub viletsaks. Homo käepigistus on vedel,pehme,vastik. 8)Keha kattub vastiku tundega, tekib selline muretu tunne ja ükskõiksus,et enam pole vahet millisesse auku topid oma riista. 9) Tekib naisteviha. 10)Kaob maskuliinsus,tahad naist aga ei õnnestu sest mehelikkus on kadunud,naised jooksevad eest minema. 11) Unes näed homoseksuaalseid vahekordi ja saad sellest orgasmi. Kui viirusesse nakatunud isik hakkab ennast ravima siis paljud sümptomid kaovad varsti. Homoseksualismi haigust ravivad : 1)Võilille juurika tee. Parima tulemuse annab kui otse põllult toores juurikas koos lehtede,varrega ja õiega koos otse kaanega teepotti panna. Pesed puhtaks,tükeldad ja valad keeva vee peale. Kui tee on joodud siis siis saab kasutada leotisena s.o. valad külma vett peale ja hoiad mingi aja kui veele tekib mahla maitse. Nii saab paarist juurikast mitu päeva kuni nädal aega juua kosutavat võilille leotist. 2)Austraalia teepuu õli,ingl.keeles tea tree. Kuigi sellele rohupudelile on kirjutatud,et kasutada ainult välispidiselt siiski saab seda kasutada ka sisemiselt. Saja grammi vee kohta segada tilk toda õli ja juua sisse. Miks homoseksualistid ei tohi anda verd ? Miks homo huuled on lillad ? Homoviirusest... Ma tean neid isikuid : 1) Seda homo kes kraapis viiruse mittehomo peenisesse. 2)Seda mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus. 3) Isikuid kes leidsid,et nende majakaaslane muutus pe deks... Loodetavasti saan ma panna need inimesed kokku ja tuua avalikkuse ette kui tunnistajaid homoviiruse olemasolu kohta. Lugu oli sedasi: Maani purjus mees tatsas kodu poole. Pargis talle tulid vastu kaks neidu kes pakkusid endid ja lubasid teha 20 euro eest suuseksi. Purjus mees andis raha aga siis neiu virutas rusikaga munadesse ja ei teinud suuseksi,jooksis minema. Eemalt vaatasid seda pealt kamp inimesi. 1 meesterahvas eraldus neist ja liikus purjus mehe poole ja pakkus minna nurga taha sest tahtis imeda peenist. Siis mindi nurga taha.Ta pani purjus mehe peenise oma suhu ja ei hakanud imema aga hoopiski kraapis hammastega...siis purjus mees taipas,et homo ei otsi ega ka tahagi pakkuda naudingut aga tahab levitada viirust siis purjus mees tahtis murda homo kaelaluu aga oli liiga purjus ja sai peksa hoopiski ... Peale kaklust homo ütles mittehomole:" Arvatavasti-loodetavasti nüüd sinagi said selle viiruse. " Viirusesse nakatunul 24 tundi hiljem ilmnesid homoviiruse symptomid... Viirusesse nakatunud mees otsis abi haiglast,Dublinis The Mother hospital-st. Palus teha seksuaal haiguste testi ja vere testi, jutustas mis temaga juhtus,millised muutused toimusid tema organismis peale seda kui homo kraapis ta peenist. Arst koputas otsa ette ja ytles,et homo on olla normaalne,homoviirust ei eksisteeri. Viirusesse nakatunu vihastus ja selle peale arst kutsus turvamehed... P.S. See mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus on endine politseiametnik. Teatavasti politseisse tööle homosid ei võeta.
P
Punaseid  /   15:30, 8. okt 2018
Ei sallitud enne ega sallita ka praegu, toodavad ainult hävingut ja allakäiku
Ü
Ühed mustad mõlemad!  /   15:34, 8. okt 2018
Valged on need, kes punaseid sigitavad!
E
Eino Taruk  /   15:30, 8. okt 2018
Praegused vasakradikaalsed noored hakkavad meedias, poliitikas jmt. mõju savutama. Ajab ikka hirmu nahka kui näed kuidas kaheksakümnendate Baaderid ja Meinhofi põhivoolustuvad. Ja siis kardetakse veel EKRE't. Naerukoht...
J
Juba   /   15:40, 8. okt 2018
otsitakse tänavatel Sorose rahade toel uusi ' Hitlereid ' et neid eos tükkideks rebida
  /   16:23, 8. okt 2018
Mis projektide nme all see toimub?
N
nimi  /   17:29, 8. okt 2018
Sinine Ärtus.
1
17:29  /   18:55, 8. okt 2018
pruun äratus
N
ned  /   21:12, 9. okt 2018
baaderid olid vähemasti nagu korporatsioonide vastu muidu ebaselge
E
Eino Taruk  /   15:27, 8. okt 2018
Pakosta kaitses Priit Dievese vallandamist, mille kohus tunnistas hiljem ebaseaduslikuks. Ei saa kaasa tunda.
E
Eino Taruk  /   15:25, 8. okt 2018
"Postitus tekitas tulist vastukaja, mille käigus lasti lendu ka tõsiseid ÄHVARDUSI: Hanna Ernitsal ning Liisa Pakostal SOOVITATI end üles puua."
Kas ÕL kirjatsura teab mida kirjutab? Kas ÕL kirjatsural on nii lühike mälu, et lause algus ununeb enne kui lõõuni on kirjutatud? Või üritab ÕL kirjatsura teadlikult elevandist sääske teha, et klikke saada? (mina usun viimast)
J
Jakob  /   15:22, 8. okt 2018
Kiruge mis te kirute, aga praegu pole EKR-est paremat isamaalikku parteid.Vaatame kuidas M. Helme peaministrina toime tuleb?
N
nii on  /   16:56, 8. okt 2018
ekre pole ideaalne, aga võimalikest kaugelt parim valik. valin ekre.
M
mina  /   17:31, 8. okt 2018
ei vali ekret, aga niisugust riigivastast kommentaari ei tohi kirjutada, varem kõik maha võetud, kuna ei vasta ÕL kommenteerimise reeglitele.
H
Helme saab  /   18:18, 8. okt 2018
peaministriks alles siis, kui Putin siin võimul, siis saab teenete eest.
H
homopere...  /   15:17, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   16:26, 8. okt 2018
Toote endale moslemid lapsi tootma? See on küll päeva parim nali!
H
heh  /   16:57, 8. okt 2018
sarkasmi võiks ikka ju ära tunda
I
Indrek2  /   15:13, 8. okt 2018
Üks lugupeet poliitik lubas maha lasta kõik teisitimõtlejad ja kõik oli koššer. Nüüd ühe asjaliku soovituse peale on libtardid pöördes.
A
Aga  /   15:33, 8. okt 2018
See poliitik on ju pärit kuulsast perekonnast,meie eliit ja lgp eurosaadik.Paealegi sots, meedija lemmik!
P
pead silmas  /   16:58, 8. okt 2018
rändper(s)et?
E
ei ikka  /   17:32, 8. okt 2018
lubas pead maha võtta.
N
nojah?  /   15:09, 8. okt 2018
See ei olnud ähvardus, vaid soovitus. Ühinen.
N
nõuka ajal  /   15:58, 8. okt 2018
õpetati ridade vahelt lugema, oskan ka sinusuguste ridade vahelt lugeda, argpüks.
S
Seda haigust levitatakse sugulisel teel nakkuse  /   15:08, 8. okt 2018
kaudu ja on ravitav aluselise vee abil.
I
Ise küsite  /   15:06, 8. okt 2018
See marksistlik terror viibki ühiskonna sinnamaale, et lõpuks kui marksistid-globalistid võimult kukutatakse, hakkab rahvas per.verte ja nende kiitjaid laternapostide otsa riputama. Seda on varemgi olnud.
  /   16:29, 8. okt 2018
Selgubki, et eestlased ongi hullemad moslemid kui moslemid ise
S
sellepärast  /   17:34, 8. okt 2018
sõimavadki neid, kuna kardavad konkurentsi.
E
elektrit...  /   15:04, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
P
perekonna õpetus  /   16:13, 8. okt 2018
Lapsi ei tehta tagumise augu kaudu.
Õ
õige  /   18:20, 8. okt 2018
lapsi toob toonekurg. Igati konservatiivne õpetus.
E
elektrit...  /   14:52, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
M
mis ajast soovitus  /   14:59, 8. okt 2018
ähvardus on?
X
xMees  /   14:48, 8. okt 2018
Avalik tõsine räiges käskivas vormis üleskutse enesetapule peab kindlasti moodustama kriminaalasja koosseisu! Kui see nii pole, siis tuleb seadust kiiremas korras täiendada. Riigikogu õiguskomisjon võiks vajadusel asja arutada.
S
soovitus  /   14:59, 8. okt 2018
lihtsalt, üliemotsionaalne.
T
Tohoh, sallijad!  /   16:03, 8. okt 2018
P.e.d.e võib olla aga enesetapp on keelatud või? Enesetapjate diskrimineerimine pole või?
L
lavastatakse  /   18:21, 8. okt 2018
ekrelaste poolt enesetapp.
  /   14:48, 8. okt 2018
Seda levitatakse nakkuse kaudu
S
Siiri  /   14:37, 8. okt 2018
See läheb küll juba üle piiri, kui inimesel soovitatakse end üles puua, kuna too ei nõustu teise inimese arvamuse või veendumusega!
Ja mis jutt see on, et kõiki püütakse omasooiharateks muuta? Kui ma naisena ei tunne tungi teise naise vastu, mismoodi saab mind millekski sundida? Nii nagu mittemeeldivale mehele ütled "ei", nii saad ju ka pealetükkivale omasooiharale "ei" öelda!
Samas kui mehele meeldivad mehed, noh, siis pole ju midagi teha. Mina küll ei tahaks elada mehega, kes tegelt ho.mo, kuid minuga koos vaid selleks, et kapis edasi istuda ja "normaalne" paista. Siis pead nuputama, miks mees mind ei taha, mis mul viga on, võib-olla elab mees oma frustratsiooni veel minu peale välja, aga tegelt mees ei taha naisi. Ja nii lõpuks oleme mõlemad õnnetud ja rahulolematud. Kas see on Ernitsa ja EKRE meelest parem, et inimesed valetavad, petavad, vassivad? Kas nunnad ja mungad on samuti midagi ebanormaalset, sest nad ei seksi ja ei tooda järglasi?
S
Siirile  /   14:47, 8. okt 2018
Aga päevast-päeva tampida heterotele oma õigusi ja tahtmisi, pole ju ka normaalne? Sina tkka sellest aru ei saa, et asi on läinud üle piiri koolides ja lastega kaubitsemises.
P
Põhjus on mujal  /   14:54, 8. okt 2018
Meedia vahutab selle teemaga! See homoteema kogub klikke ja aitab lehte müüa! Ega siis ilmaasjata sopaleht facebookist arutlusi üles nopi ja siia kommenteerimiseks too. Pole see kommenteerijate arv sugugi siin nii suur, mõni esineb kümneid kordi, tekitades mulje, et nii paljud inimesed kommenteerivad.
1
14:53/ Pigem Sinu ähvardusi  /   15:08, 8. okt 2018
Ekre aadressil, oled nagu joobes oma sättumusest ja püüad seda teistelegi peale suruda.Lõpetage oma tegevuse afišeerimine ja kedagi ei huvita, millega tegelete. Kas on vaja nädal kedrata rahajõmmide armastust ostetud lapse suhtes, mis meil keelatud on? Mis trall selle ümber käib? Kaua võib?
M
mina  /   18:24, 8. okt 2018
olen vaene penskar, kes elab koos naisega, pole elus ühtegi parteisse kuulunud ega komnoor olnud ja minu jaoks on kõik poliitikud pätid. Seega mina kedagi ähvardada ei saa muuga, kui niikuinii valimas ei käi neid pätte. Elu on mul elatud ja ootan, millal ekrelased mul pead maha võtma tulevad.
1
18:24 /Aga äkki nad ei jõuagi  /   19:02, 8. okt 2018
Mis sa vaeseke põed, tee sama, mis nendel kästi.
M
ma   /   19:48, 8. okt 2018
tahan märtriks saada.
T
Tulge ometi mõistusele!  /   14:52, 8. okt 2018
Sina saad öelda "ei" aga laps keda müüakse, ei saa! Asi on palju sügavamal kui sinu õiguses valida millegi vahel. Enamus nendest p.e.derastidest on ise lapsena vgistatud ja sealtmaalt peast segi. See on kuritegu, mitte valik.
L
laps  /   16:01, 8. okt 2018
on lihtsalt isa juures, nagu ka lahutuste puhul vahel.
A
Aga  /   19:25, 8. okt 2018
Äkki soovib heteropasri laps omale kahte ema või isa? Tema ka ei saa öelda ei ega valida! Loogika tase on ülikõrge!
M
Meenub keegi kodanik tarand  /   14:53, 8. okt 2018
indrek ,kes käskis (ka ei ähvardanud) kõigil immigratsioonis kahtlejatel end põlema panna .
Norm inimene saab ju aru ,et ka toona oli tegemist metafooriga . Pole kuulnud , et see peale Eestis oleks massiliselt enesepõletamisi toimunud .
Kulla ülisallivad ! Hakake normaalseteks . Draama-kunigannatsemine ei vii arutelu edasi .
Eriti pakiline soovitus mõnedele kõrgematele riigiametnikele . Hoida külma pead ja kuuma südant !
Nõustun tsensuuri ja glavlitiga ja igasugu muude piirangutega .
E
Eino Taruk  /   15:18, 8. okt 2018
"Ja mis jutt see on, et kõiki püütakse omasooiharateks muuta? Kui ma naisena ei tunne tungi teise naise vastu, mismoodi saab mind millekski sundida?"
Sundida ei saa, KASVATADA saab. Seksuaalkäitumine ja moraalne vaatenurk saab alguse kodust ja koolist, mitte geenidest nagu homoaktivistid püüavad väita.
S
selle loogika  /   16:02, 8. okt 2018
järgi peaksid siis kõik juba homod olema, sina ka.
J
jah  /   16:05, 8. okt 2018
enamus p.e.d.eraste ongi lapsena ise onude poolt vägistatud. Nüüd peast segi.
  /   18:31, 8. okt 2018
Seda nad hakkavadki tegema lasteaias ja koolis, mujal see jant juba käibki, peaasi, et saab lapsi ruineerida.
T
To 15:18  /   19:26, 8. okt 2018
Miks enamus geisid siis heterovanemate kooseludest tulnud on?
A
aga  /   22:33, 8. okt 2018
ikka seepärast, et homo on elanud salaelu ja pole tahtnud, et teised teaks, seetõttu on kosinud naise ja saanud lapsi. mul tuttav homo rääkis, et ma ei kujuta ettegi, kui palju abielumehi elab salaelu homosuhtes.
O
Oijeerum  /   14:35, 8. okt 2018
Konservatiivid andsid nüüd oma pereõpikud välja: https://bit.ly/2zYEl4I
J
Jauram  /   14:34, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
J
Just!  /   14:54, 8. okt 2018
See on hinnang inimkaubandusele.
K
Kiisu  /   14:24, 8. okt 2018
Miks nii suur kisa? Selliseid paare võib Eestis ühe käe sõrmedel üles lugeda. Kas see ongi kõige tähtsam probleem Eesti poliitikas. Elage ise ja laske teistel elada. Kuidas need homopaarid teid segavad? Mind küll mitte. Kuhu jäävad joodikute, töötute ja narkomaanide lapsed. Kas neid ei olegi
vaja katsta. Neid sadades kordades rohkem.
H
häirib väga  /   16:07, 8. okt 2018
Mind segavad sellega, et esinevad ajalehes perekonnana. Nad pole mingi perekond. Mind häirib see, et nad ostavad omale lapse ja keegi ei sekku. Riik ei asu seda last kaitsma vaid laseb rikastel p.e.rvertidel lastega äritseda. Häirib see, et need p.e.r.verdid on iga päev ajalehe esiküljel.
T
To 16:07  /   19:27, 8. okt 2018
On küll perekond, sina kahjuks või õnneks pole mingi perekonna mõiste defineerija :)
  /   16:32, 8. okt 2018
Libameedial pole paremaid uudiseid.
  /   21:47, 8. okt 2018
Lapsi osta närvisüsteemi ruineerimiseks pole sünnis.
N
nagu ikka  /   14:11, 8. okt 2018
P
Putin ka,  /   16:03, 8. okt 2018
et tulla meid homode käest päästma.
V
Vihkamist täis riik   /   14:10, 8. okt 2018
Sõjaolukorras pööravad pooled eestlased esialgu relvad oma kaaslase (sisevaenlane) suunas, mitte ei torma välisvaenlase vastu!
A
A  /   15:03, 8. okt 2018
Vata ikka laiemalt ,see pole ainult Eesti probleem - Saksamaa ,Rootsi , Inglismaa ,Prantsusmaa jne. on lõhestatud ja vihkamist täis ,mille on tekitanud rahvastele pealesurutav ' uus kord ' . Meie pääsetee on kiiremas korras pöörduda tagasi konservatiivsete väärtuste juurde
T
To A  /   15:18, 8. okt 2018
Konservatiivne ühiskond pole vaba ühiskond! Normaalses vabas riigis saavad kõik elanikkonnagrupid teineteise kõrval elatud.
A
A  /   15:35, 8. okt 2018
Tohoh tilli ! Minu teada on ka praegu isegi Euroopas konservatiivseid riike ja kaaaa saavad kõik elanikegrupid isegi üksteise kõrval elatud
T
To to A  /   00:21, 9. okt 2018
ja mis meil siis häda on? Kas ei saa elatud või? Milles asi ehk räägid, mis Sind konkreetselt elamast segab? Kas tõesti see, et ei saa h-perena last kasvatada?
S
Sentinel  /   14:05, 8. okt 2018
Hei, Pakosta! Kui I. Tarand käskis eestlastel end põlema panna, kas oli siis tegu ainult massimõrvaga või hoopis genotsiidiga? Ja kes ja miks lapsele seda materjali tutvustas ning mida see inimene oma lastele veel on tutvustanud, see peaks olema Lastekaitse selgitada.
A
A  /   15:06, 8. okt 2018
Eurotarand soovitas ka juudid seebiks või ahju -kes neid sõnakõlkse ikka tõsiselt võtab - aga noh ,kui mängus naised ,siis need juba mustast huumorist aru ei saa !
E
Eino Taruk  /   15:27, 8. okt 2018
Pakosta kaitses Priit Dievese vallandamist, mille kohus tunnistas hiljem ebaseaduslikuls
M
mis see  /   18:28, 8. okt 2018
siia puutub, kas on homo? Oled temaga voodis olnud?
A
A  /   15:37, 8. okt 2018
Juutitega käskis ka midagi teha ,aga kes seda musta huumorit niiväga tõsiselt võtab ...ahjaa ,naised
O
On aeg!  /   14:03, 8. okt 2018
See sopaleht võiks ka siin lõpetada selle nö. näilise anonüümse kommenteerimise!
P
Pakostale.  /   13:59, 8. okt 2018
Ei tea kui vana see "laps" kah on, kes nutma puhkes? Kui kooliealine, kes lugeda oskab, siis ärge ajage naerma... Ma olen kuulnud taolisi "nutmapuhkejaid" rääkimas sellise sõnavaraga, et hoia mütsi. See lause pigem ajab neid naerma!
Õ
õigesti ütles  /   13:55, 8. okt 2018
kui kaks vanameest ostavad endale kaks last... nad peaksid juba kinni istuma, siin aga ti binad õigustavad veel inimk aubandust ja per ve1rssust
T
Tiit  /   14:00, 8. okt 2018
Minul on nendest lastest kahju, nendest. keda need mehed ostavad. Kas SELLISED teevad oma lastele eraldi koolid? Tavakoolides hakatakse neid lapsi taga kiusama ja mitte vähe.
T
tegelikult  /   14:14, 8. okt 2018
on omasooiharatel läbi ajaloo lapsi olnud ja neid kasvatatud. Eriti lesbidel. Ja enammasti on neist täiesti tavalised ja tublid inimesed ja kodanikud saanud.
M
marinta  /   16:24, 8. okt 2018
Kasvatage oma lapsi siis nii, et nad ei kiusaks. Seksuaalset suundumust muuta ei saa, kyll aga sallivust ja armastust.
T
To Tiit  /   19:28, 8. okt 2018
Lapsed kiusavad ka siis kui kellelgi on näiteks erivärvilised sokid, kas probleem on sokkides või lapses ja tema kasvatuses?
T
to tegelikult  /   22:37, 8. okt 2018
OMAD lapsed on teine asi (kuigi minu ema oli lesbisuhtes ja mulle see üldse ei meeldinud, et nn tädi meie juures elas), aga jutt on praegu laste ostmisest, mis on eestis seadusega keelatud ehk siis surrogaatema kasutamine. tee vahet ikka.
K
kaks  /   00:23, 9. okt 2018
ema vist ei paista ka nii palju välja, kui kaks isa. Õnneks ei tunne kedagi.
  /   13:53, 8. okt 2018
Ma veel soovitaks lisaks Pakostale veel Lobjaka kaasa võtta. Saaks Isamaa puhtamaks
A
Ants  /   14:36, 8. okt 2018
Väga õige. Lobjaka taolise leo koht on teadagi kus.
1
13:53/ Päris ilusa kamba saaks kokku  /   15:18, 8. okt 2018
Suutropp, lubjakott, sooidru ja kümneid lambipõletajaid veel kokku korjata, kes Eesti rahva on omale sihtmärgiks võtnud, mis või kes nad kõik nendearust on. Kaua sa kuulad kurbade laulu, lõpuks saabki villand.
V
varsti  /   16:06, 8. okt 2018
pidite ju võimule saama, Mart unistas peaministri kohast, siis teete teoks?
P
Pakosta valetab!  /   13:51, 8. okt 2018
Laps hakkas nutma kui postitust luges:) Ise ka usub mida räägib, no täielik tsirkus!
O
oled  /   15:04, 8. okt 2018
selgeltnägija või olid juures?
M
mui hakkas,  /   17:01, 8. okt 2018
siis tuleks see laps viia ps.ü.hhiaatri juurde, tal on midagi tõsist viga.
(läks modele, ei teagi, miks arsti ametinimetust ei tohi mainida)
R
R  /   13:45, 8. okt 2018
Pakosta tulisest sõnavõtust järeldan, et ongi põlema läinud, seega soovitan, mitte ei nõua, tal ennast ära kustutada.
Usutavasti ei lase politsei end väärastunud mõttelaadiga inimestel provotseerida ja suhtub tõsisele probleemile reljeefselt tähelepanu juhtinud isiku sõnavõttu rahulikult.
Üldse kui midagi uurida siis lastega kaubitsemise seaduslikkust.
K
kus kohas  /   13:55, 8. okt 2018
siis lastega kaubitsetakse Eestis?
1
16 miinust,  /   19:55, 8. okt 2018
vastake siis, või panete partei käsul miinuseid?
E
ei ole põlemas  /   13:56, 8. okt 2018
tussuveidi sügeleb.
A
Aga  /   13:41, 8. okt 2018
vaata kui võtavadki kätte ja teevad mis kästud.
J
jah  /   13:56, 8. okt 2018
ekrelastelt võib kõike oodata.
1
13:56/ No ekrelased   /   15:21, 8. okt 2018
nüüd küll ennast nende homode pärast poo. ma ei lähe. Ära seda ootama jää, saad petta!
?
???  /   13:35, 8. okt 2018
Huvitav kus seal kirjutises ähvardus oli ? Lihtsalt mõned "soojad"soovitused
A
aivar  /   13:33, 8. okt 2018
Õiguslaslik pealkiri loole pandud. Mis Ernits siia puutub?
T
Ta ei  /   13:56, 8. okt 2018
astunud tütre kaitseks välja, vaid ise samas kambas.
1
13:56/ Kelle asi  /   15:22, 8. okt 2018
lähed teda sundima jälle või?
A
argpüksi  /   16:08, 8. okt 2018
ei saa sundida, hundikambas peab koos ulguma.
P
PIIR  /   13:32, 8. okt 2018
Piir on seal kus hakatakse lapsi rikastele ṕederastidele müüma.
Ä
äkki  /   13:57, 8. okt 2018
on see ka tema laps? Naisterahvas üksi ei saa hakkama, kui just Neitsi Maarja pole.
L
leo  /   13:25, 8. okt 2018
Üles puua ennast vast küll ei maksa, aga kuna tänapäevased liberaalidest uuskommunistid võtavad eeskuju kunagistest Venemaal võimuletulnud bolshevikest, võiks hakata propageerima naiste meestele ühitamist. Kõik naised vanuses 16 kuni 32 aastat kõigi meeste ühisomandiks, nagu seda kunagi nõukogude Venemaal hakati ellu viima. Saaksid teha ka midagi kasulikku
K
Kodanik   /   13:23, 8. okt 2018
Julged inimesed, kes oma arvamust teistega jägavad!
A
Aga siin teile kommentaar, mida ei kustuta keegi  /   13:23, 8. okt 2018
kena isa/19.06, 7.okt.2018 kes on nendega ühes kambas, kes nõuavad tema tütre surma???? Kes või kus seda nõuab?
Ä
ära üle pinguta!  /   13:30, 8. okt 2018
kus keegi nõuab kellegi surma? saa üle, trollike.
1
13:30/ Sina trollike  /   13:56, 8. okt 2018
Seda siin ju kirjutadki ja mitte ükskord, vaid mitukorda. Oot, oot sadist, varsti oled Sina esikaanel oma üllitistega, ma luban!
E
eks ikka  /   19:56, 8. okt 2018
see, kes ülespoomist nõudis ja kõik ekrelased talle plussi panid.
E
Ei imesta!  /   13:23, 8. okt 2018
Mingil ajal saab mõõt lihtsalt täis.
L
Laste hind  /   13:23, 8. okt 2018
𝑃ederastiast rohkem inimväärikust ja moraali alandavamat asja on raske välja mõeldagi. Ehk Nekrofiilia ja zoofiilia? Mis siin üldse vaielda on? Vaidlete selle üle, kas lastele panna edaspidi hinnalipik külge? Raha eest võib kõike?
T
to laste hind  /   15:40, 8. okt 2018
Sina mine pane surnud kitse, kui nii väga salasoov on! Aina jahub siin mingist olematust negofiiliast ja zoofiiliast!
E
ekre antireklaam  /   13:17, 8. okt 2018
käbi ei kuku kännust kaugele.
Q
qqqq  /   13:17, 8. okt 2018
Niikui pe-dede kohta midagi ütelda kohe modereerimisele. Õhtuleht on vist pe-dede häälekandja.
T
trrrra  /   13:45, 8. okt 2018
on küll.
E
ei ole,  /   14:00, 8. okt 2018
on ekre häälekandja. Kui vastan mõnele ekrelase küsimusele, on varsti minu vastus kustutatud, ainult ekrelaste räuskamine on alles.
M
maakas  /   13:14, 8. okt 2018
Milleks tähelepanu pöörata kapitaalsele ajupuudulikkusele???
M
milleks?  /   14:01, 8. okt 2018
niisugused on ju ennegi kirjutanud oma plaanidest ja kui lõpuks teoks teinud, küsitakse kohe, miks varem midagi ette ei võetud?
K
konsa  /   13:09, 8. okt 2018
KUS ON PIIR? Ernitsa poolehoidja soovitas poliitiku tütrel ja Pakostal end üles puua
.-.-.-.-
jah
N
Njamh,soovitus vist ikka pole ju ähvardus  /   13:09, 8. okt 2018
Need Pakosta ja teised soovitavad ka rahvale täiesti vastuvõetamatuid asju ja ähvardavad et kui te nii ei tee nagu meie ütleme SIIS...
L
Lapsi osta ei tohi!  /   13:07, 8. okt 2018
Ma usun, et Peeter, vana rebane teeb meile tsirkust oma tütrega, et ilusti pildil püsida ja rohkem hääli saada. See on tal ka väga hästi õnnestunud praegu. Kui see pole nii, siis võiks Ernits oma tütart ka märtsi alguses korra provotseerida ja ta teeks Helmedega võrreldava tulemuse valimistel. Võtke vabalt.
K
kui tütar  /   14:03, 8. okt 2018
selleks ajaks enam elab, sest ekrelased on kättemaksulised, teisi seisuhkohti ei talu, kohe pea maha.
1
14:03/ Oi kui armas  /   15:26, 8. okt 2018
Jälle võtad päid maha ja see polegi keelatud?
E
ekrelased  /   17:45, 8. okt 2018
võtavad ja kes neid keelata saab, kui võimul.
M
Mina pole  /   18:33, 8. okt 2018
Martin, kes Riigikogu puldist nõudis ja luges nimedki ette, et jüngrid teoks teeks ja tema saaks ennast välja keerutada.
I
iconoclast  /   12:59, 8. okt 2018
Pigem on siin küsimus sellest piirist et laps ei tohiks avalikult oma vanemale vastu vaielda, eraviisiliselt on teine asi aga avalikult on küll piiri ületamine aga muidugi ilmselt on vanem ise ka siin midagi tegemata jätnud st. lastetuba on olnud puudulik.
E
ei ole!  /   13:27, 8. okt 2018
Siin on küsimus kõlbelisuses. Küsimus on selles, kas lapsi võib osta selleks et oma ṕedesuhet reklaamida. Küsimus on laste ärakasutamises. Nende hinnas. Mis hinnaga võib lapsi müüa?
  /   14:34, 8. okt 2018
Laps ei ole ori, ka temal on oma arvamus ja ei pea vanemate seisukohaga nõustuma!
S
Seda, et  /   12:59, 8. okt 2018
Kulla poliitikud ( Liisa Pakosta kaasaarvatud), saage ometi aru, et inimeste ôiglustunnet on sügaval riivatud. Kaks rahakat meest ostavad endale lapsed, vilistavad Eesti Vabariigi seaduste peale, ja ükski poliitik ei julge asja kohta midagi arvata ( need môned näpuviibutused facebookis ei tule arvesse). Eestis on loodud pretsedent, mis nôuaks hinnangut nii ôiguskantslerilt kui ka presidentilt, aga mida pole, on nende arvamus. Muidugi, tegu pole ju moosivargusega, tegu on lastega, kes on juba praegu orvud, sest on jäetud ilma emaarmastusest- suurimast privileegist maailmas. Aga ega selline pisiasi meie eliiti muretsema pane. Kuhu suunda me küll ometi selliste väärtushinnangutega liigume?
P
pole mehed ju!  /   13:36, 8. okt 2018
Pole nad mingid mehed!
L
lõpeta valetamine,  /   14:06, 8. okt 2018
kuidas saab iseenda last osta? Kas laps kuulub vaid emale? Lihtsalt emale hüvitati sünnitusega ja lapse kandmisega seotud kannatused.
M
mina  /   15:03, 8. okt 2018
ei saaks iialgi ei raha eest ega niisama last kanda ja ära anda.Te ilmselt ei tea et ema tunneb lapse liiiigutusi ja saab ka südant kuulata.Need on kõige ilusamad ja paremad helid maailmas...Olgu kelle embrüod ja seemnerakud kelle omad on ta ikkkagi tulev beebi, kes peaks saama ka ema omale...mitte mingi asi keda raha eest osta-müüa.Jah müümiseks ongi ilmselt kannatus,millal küll pappi saab ja oma ilus keha tagasi,..
1
14:06/ Ja USA politsei  /   15:29, 8. okt 2018
lasi oma naisele haaberkuke ligi? Ära aja naerma, see kõik on väljamõeldis mingist vastutulelikust perekonnast, kui omal 2 tütart olemas.
M
mõnes riigis  /   16:13, 8. okt 2018
on sünnitusmaja juures isegi vastavad kastid, kuhu pannakse laps, kui ei soovita teda.
T
to:lõpeta valetamine  /   16:17, 8. okt 2018
Kas sa arvad, et see ameerika surrogaatema sünnitab neile meestele need lapsed tasuta? Valesti arvad. Selle eest makstavad summad on tavainimese jaoks ulmelised. Pealegi on surrogaatemadus midagi niisugust, mida vähegi südametunnistust omav inimene aktsepteerida ei suuda. Anda ära oma sündinud laps! Ei suuda seda ette kujutada, sest minu jaoks pole see lihtsalt môeldav.
L
Lõpeta ise valetamine  /   17:44, 8. okt 2018
Nad ostavad võõraste vanemate lapsed endale. Misajast on lapse kandmine ja sündimine kannatus, mida peab emale hüvitama? See on iga ema jaoks kõige ilusam ja püham aeg.
K
kunstviljastamisest  /   18:34, 8. okt 2018
oled midagi kuulnud?
T
To mina  /   19:31, 8. okt 2018
Kõiki naisi ei pane loote jalatogimised ribidesse ja keerutamised heldinult ahhetama :)
T
To 17:44  /   19:33, 8. okt 2018
Jah, seda ilusa aja muinasjuttu võib rääkida neile kes seda läbi pole teinud, ülejäänud teavad.
M
ma arvan  /   00:30, 9. okt 2018
et oma seemet ikka kasutatakse ja surrogaatema. Paljud riigid on selle keelustanud, paljud ei ole.
S
seda  /   00:32, 9. okt 2018
hullem, kui sind taob laps, kes polegi oma. 5-6 kuud pead kannatama raha eest enda tagumist. Mul läheks süda pahaks paljalt sellisest mõttest.
M
mina   /   08:29, 9. okt 2018
näen jh seda,seepärast on hüljatud lapsi ja ka müüdavaid olemas.Peab täitsa tundetu olema, et sellist asja teha sooviks.Rahatähed silme ees võib mõne naise tõesti last nagu asja kanda ja ära anda.
L
Lapsed   /   17:40, 8. okt 2018
pole orvud, nad on praegu alles emaüsas. Muus osas nõustun kommentaariga.
C
Common Sense  /   12:53, 8. okt 2018
Kommentaari kirjutanud Heiki Eamets ise ühtegi erakonda ei kuulu - viimane aeg EKREMLi astuda. Nüüd võetakse rõõmuga vastu.
A
ahi  /   13:27, 8. okt 2018
EKRE-sse sobiv kandidaat tõesti. Mõttemaailm ja väljendusviis on sarnane.
S
Sotside väljendusviisi kõrgpilotaaž  /   17:38, 8. okt 2018
Sotsist eurosaadik tarand KÄSKIS rahvuslased põlema panna ja sotsminister mikser saatis rahvuslase karu p--e.
K
kuidagi   /   14:07, 8. okt 2018
tuttav nägu, ta on ennegi millegi taolisega kuulsaks saanud.
L
lambad  /   16:45, 8. okt 2018
määgige nüüd,määgige.
R
rahvavaenlase vihakõne  /   12:51, 8. okt 2018
Siis on ka piibel vihakõnet täis.
  /   16:52, 8. okt 2018
Homoseksualismi levitatakse nakkuse kaudu.
H
Häbi Teil olgu!  /   12:50, 8. okt 2018
Kuidas saab üldse nii öelda -et pooge üles ja seda ütleb täiskasvanud inimene? Väga piinlik peaks ütlejal olema.
A
Alati on nii läinud  /   13:01, 8. okt 2018
Läbi kogu inimkonna ajaloo on alati olnud nii, et need, kes teisi kiusavad, rahvast rõhuvad jne- need on kaelapidi üles riputatud, nende pead veerevad tapalaval või miskit sarnast.
ALATI on lõppenud need asjad ühtemoodi, vahet pole, kas troikade, Nürnbergi kohtuprotsessi, Hiina kultrevolutsiooni või mille tahes käigus.
  /   13:30, 8. okt 2018
Kuidas saab lasta kahel mehel lapsi kasvatada?????????kui lapsed küsivad ühel päeval miks meil ema pole mida teie siis vastaksite????????see on teie arust ok??????
M
Muidugi on ok  /   16:54, 8. okt 2018
Kui kaks isa teineteist armastavad, siis on lapsed hoitud ja armastatud. Ja kui neil pole ema olnudki, ei tee nad sellest numbrit ega hakka ka küsima. On aeg kõigil endale selgeks teha,et kui inimesed on sündinud sellistena nagu nad on, siis peab neid ka aktsepteerima ja laskma rahus ja õnnelikena elada.
"
"Kui inimesed on sündinud sellistena"  /   17:34, 8. okt 2018
Kei sega homodel rahus elamist ja õnnelik olemast. Aga kaksikud ei ole sellistena sündinud. Mis mõttes pole ema olnudki? Kaksikud on ju hetkel alles ema üsas ja sündi alles oodatakse. Kuidas saavad need veel sündimata lapsukesed OMA ÕIGUSTE eest seista? Kas keegi küsib nende käest, soovivad nad juba esimestel tundidel jääda ilma emasoojusest, -armastusest, sidemest, mis on igale inimesele loomulik vajadus terveks eluks? Mida ütleb nende laste hing ja süda - see ei huvita kedagi, isegi mitte pakostat (viie lapse ema!!!).
Tolerastid ja homod näevad ainult oma õigusi ja seavad need kõrgemale kaitsetute laste õigustest. See on inimkaubandus
J
Jauram  /   13:46, 8. okt 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
küll  /   14:09, 8. okt 2018
su erakonnakaaslased teevad, kui võimule saavad.
E
Eino Taruk  /   12:49, 8. okt 2018
"Mul tekkis jah nisuke mõte, et kui jah kodanik mingis riigis, olgu siis vabas või vähem vabas on tõesti meeleheitel mingi täiesti vale poliitilise suunaga, mida siis see valitsus ja parlament ajavad, siis nõukogude ajal Tšehhoslovakkias pani Jan Palach iseennast protesti märgiks põlema ….Aga kui tõesti keegi soovib praeguse migratsioonikriisi olemasolevate nõrgukeste või tugevamate lahenduste vastu protesteerida, siis MINGU PANGU ENNAST PÕLEMA! Jätku teised rahule
Indrek Tarand. KUKU raadio Keskpäevatund.
E
Eino Taruk  /   12:51, 8. okt 2018
Tarandi ütluse vastu protesteeris EKRE Riigikogus. Meedia sellest numbrit ei teinud. Huvitav millest selline silmakirjalikkus? Et kui soovitab vasakpoolne poliitik, siis nagu on hästi? Aga kui soovitab parempoolne netikommentaator, siis on äkki paha? Selgitage, palun?
1
12 punkti Tarukile  /   13:03, 8. okt 2018
Eesti
I
iseennast   /   14:11, 8. okt 2018
ju võid. Keegi ei ole konkreetne inimene. Kui keegi soovib, sina ekrelasena muidugi nii lihtsatest asjadest aru ei saa.
E
Eino Taruk  /   15:14, 8. okt 2018
"Keegi ei ole konkreetne inimene"
Hullem veel, inimeste grupp. Tuhanded ja tuhanded.
E
Ernitsa tütar  /   16:16, 8. okt 2018
või Pakosta, ühes kommis lisati veel nimesid, ei ole konkreetsed isikud?
J
ja kui sinu  /   18:39, 8. okt 2018
väike füürer kõnepuldist nõudis nimeliselt kohtunike peade mahavõtmist, miks siis ekre ei protesteerinud? Topeltmoraal?